Łuszczycowe Zapalenie Stawów – kompendium wiedzy

Łuszczycowe Zapalenie Stawów – kompendium wiedzy
Rate this post

Łuszczyca stawowa zwana także Łuszczycowym Zapaleniem Stawów, jest jedną z groźniejszych form choroby. Jednym z głównych objawów ŁZS, jest przewlekłe zapalenia stawów, które nieleczone – może doprowadzić nawet do trwałego kalectwa.

Tematyka ŁZS była poruszana na naszym blogu już wielokrotnie: http://luszczyca-blog.pl/?s=zapalenie+staw%C3%B3w. Każda kolejna informacja, jaką odnajdujemy na ten temat w Internecie, warta jest jednak odnotowania. Tym bardziej, jeśli tak jak w tym przypadku, mamy do czynienia ze swoistym kompendium wiedzy o Łuszczycowym Zapaleniu Stawów, i to podanym w tak przystępnej formie. Na stronie: http://luszczycowezapaleniestawow.pl/ znajdziemy bowiem nie tylko fachowe opracowania tekstowe, ale także videoblog, oraz możliwość dołączenia do społeczności powiązanej problemem ŁZS.

Poniżej prezentujemy jeden z interaktywnych spotów kampanii „Brak świadomości wykrzywia obraz rzeczywistości”, który między innymi znajdziecie na powyższym portalu.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Derma Clinica

Ostatnio natrafiliśmy na ciekawy artykuł pewnego mężczyzny, który podobno wyleczył tę dolegliwość witaminą C. Stąd nasuwa się myśl, że może faktycznie najprostsze rozwiązania są najlepsze..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *