Oświadczenie o neutralności bloga

Oświadczenie o neutralności bloga
Rate this post

Na jednym z for internetowych o tematyce związanej z łuszczycą, dotarłem do wpisu który sugeruje, iż publikowane na łuszczyca-blog.pl informacje nie są wiarygodne, ze względu na patronat firmy zewnętrznej jakim blog jest objęty.

Chciałbym zapewnić, iż publikowane tu informacje są wpisami autorskimi, opartymi na wiarygodnych publikacjach książkowych, artykułach oraz moich własnych doświadczeniach, a dystrybutor marki DrMichels w żaden sposób nie ingeruje w ich treść. W zamian za pomoc w stworzeniu i prowadzeniu bloga, dystrybutor oczekuje jedynie umieszczenia w przyszłości kilku wpisów informacyjnych dotyczących dermokosmetyków – związanych np. z promocjami na produkty, oraz prowadzonymi badaniami na ich temat, które będą oznaczone specjalnym tagiem „Dr Michaels”. Patronat był niezbędny aby blog funkcjonował w obecnej formie, bez nachalnych oraz wyskakujących okienek z reklamami.

Blog powstał w celach informacyjnych, aby w sposób przystępny propagować wiedzę o łuszczycy wśród osób chorych, ich zdrowych bliskich oraz lekarzy dermatologów. Jestem otwarty na wszelkie sugestie oraz uwagi, osób czytających, dlatego jeśli takowe pojawią się, proszę o ich umieszczanie w komentarzach pod wpisami.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *