Testy Dr Michaels – wybrano osoby do testów!

Testy Dr Michaels – wybrano osoby do testów!
Rate this post

Miło mi poinformować, że wyłoniono już osoby do testów preparatów DrMichaels, więcej o testach pisałem wam w poprzednich wpisach.

Zestaw
Wybrane osoby otrzymają do testów Zestaw Podstawowy dermokosmetyków Dr Michaels!

Poniżej informacja prasowa, jaką otrzymałem od współpracującego z łuszczyca-blog.pl, dystrybutora dermokosmetyków dr Michaels. Cieszy fakt, że do udziału w testach wybrano 9 a nie jak pierwotnie zakładano 3 osoby! Wybranym osobą gratulujemy i zachęcamy organizatorów do większej ilości tego typu inicjatyw.

Jak obiecują organizatorzy wkrótce poznamy rezultaty testów.

Wielki Ogólnopolski Testu Skuteczności Dr Michaels! Osoby do testów zostały wybrane!

Miło nam poinformować, iż zakończyliśmy wybór osób, które otrzymają darmowe zestawy do testów. Wybór był naprawdę trudny, a dokonany głównie na podstawie przesłanych historii oraz analizie charakteru zmian. Inaczej mówiąc wybraliśmy osoby, których zgłoszenie było kompletne i ciekawe, a charakter sfotografowanych zmian odpowiadał grupie docelowej naszych preparatów – ostateczna decyzja została podjęta po konsultacji z zaprzyjaźnionym lekarzem dermatologiem.

W związku ze znacznym zainteresowaniem akcją, podjęliśmy decyzję, iż w testach weźmie udział dziewięć, a nie jak pierwotnie zakładaliśmy trzy osoby!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i przesłane informacje. Wybrane osoby, poinformujemy drogą mailową – prosimy o możliwie jak najszybszy mail zwrotny!

Gabryska123

Ja dzięki kosmetykom dr. Michaels wyleczyłam Atopowe Zapalenie Skóry i to już po kilku miesiącach stosowania. Fajnie, że powstają takie wpisy. Ja też polecam komu mogę.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *