Wideo z debaty ekspertów „Problemy w leczeniu łuszczycy”

Wideo z debaty ekspertów „Problemy w leczeniu łuszczycy”
Rate this post

W dniu 21 go maja 2016 , z inicjatywy Unii Stowarzyszeń Chorych na Łuszczycę, odbyła się w Warszawie debata ekspertów z dziedziny dermatologii, której hasłem przewodnim były „Problemy w leczeniu łuszczycy”. 

Poniżej prezentujemy pełny zapis wideo z debaty „Problemy w leczeniu łuszczycy”, z udziałem czołowych polskich ekspertów z dziedziny dermatologii.

W debacie udział wzięli m.in. prof.  nadzw. dr hab. n. med. Witold Owczarek (Specjalista drugiego stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii, profesor nadzwyczajnym i kierownikiem Kliniki Dermatologii CSK MON Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz należę do Sekcji Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jest autorem i współautorem licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych.), oraz Anna Banaszewska (Prezes zarządu Fundacji Centrum Inicjatyw. Gospodarka i Zdrowie, dyrektor zarządzający Polskiej Federacji Szpitali. Autorka licznych szkoleń i publikacji w zakresie prawa w ochronie zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem praw pacjenta. Specjalizuje się w zakresie prawa konstytucyjnego, medycznego, administracyjnego i gospodarczego. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych.).

Więcej o samej konferencji, oraz stowarzyszeniu, które odpowiadało za jej organizację, znajdziecie Państwo na stronie na Facebook: www.facebook.com/UniaPsoriasis/

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

MP

W imieniu Fundacji Watch Health Care zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym Seminarium,
pt.: „Innowacje w leczeniu łuszczycy – ocena dostępności w Polsce”

Spotkanie odbędzie się 22 listopada 2016 r. (o godz. 10:30) w Instytucie Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN, przy ul. Trojdena 4 w Warszawie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

TERMIN: 22 listopada 2016 r. (rejestracja uczestników 10:00) rozpoczęcie o godz. 10:30
MIEJSCE: Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej PAN, ul. Trojdena 4 w Warszawie
KONTAKT: Fundacja Watch Health Care – 516 901 190; sekretariat@korektorzdrowia.pl
ZGŁOSZENIE UDZIAŁU: prosimy o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie lub mailowo

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *