Za Darmo Testuj Preparaty Dr Michaels !

Za Darmo Testuj Preparaty Dr Michaels !
Rate this post

Właśnie otrzymałem ciekawą informację nt. akcji organizowanej przez partnera naszego bloga – dystrybutora preparatów marki Dr Michaels, szczegóły poniżej.

„Wielki Ogólnopolski Test Skuteczności. Testuj Preparaty Dr Michaels!” to akcja dzięki której sam będziesz mógł sprawdzić skuteczność dermokosmetyków z serii Dr Michaels i to zupełnie za darmo.

Wystarczy, że do dnia 24.10.2013 prześlesz zgłoszenie na adres testy@drmichaels.com.pl . Jeśli twoje zgłoszenie zostanie wybrane przez organizatorów, za darmo otrzymasz zestaw podstawowy Dr Michaels (Żel 200ml, Maść 50g, Odżywka 200ml) o wartości 427 złotych.

A to dopiero początek niespodzianek jakie przygotowali organizatorzy: wśród osób, które wezmą udział w testach zostanie rozlosowana trzy dniowa wycieczka do Rzymu!

Prawda, że ciekawe?

Poniżej pełna informacja o akcji, pochodząca ze strony www.drmichaels.com.pl.

Naturalne preparaty DrMichaels to 76% skuteczności u osób ze zmianami łuszczycowymi.

Weź udział w Wielkim Ogólnopolskim Teście Skuteczności – Testuj Preparaty Dr Michaels i sam przekonaj się o ich efektywności.

Zgłoś się do akcji, i ZA DARMO otrzymaj zestaw podstawowy Dr Michaels (Żel 200ml, Maść 50g, Odżywka 200ml) o wartości 427 złotych. Przez trzy tygodnie ( do 14 listopada 2013) stosuj regularnie otrzymane od nas preparaty DrMichaels, udokumentuj swoją kurację krótkim filmem (o długości maksymalnie do 10 minut) i pochwal się efektami.

Nagraj film z komentarzem (kamerą, kamerą PC lub telefonem komórkowym) i pokaż nam swoje zmiany: przed zastosowaniem preparatów, po 7 dniach stosowania, po 14 dniach i po 21 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Autorzy wybranych filmów otrzymają możliwość konsultacji indywidualnych u Dr Michaela Tiranta, wynalazcy preparatów z serii Dr Michaels, podczas jego pobytu w Polsce. Dr Tirant to australijski naukowiec, założyciel Psoriasis & Skin Clinic – Kliniki Łuszczycy i Chorób Skóry, która od prawie 30 lat zajmuje się badaniami nad łuszczycą. Doktor przez wielu uznawany jest za jednego z najbardziej uznanych na świecie ekspertów w zakresie leczenia łuszczycy.

Dla osób, które zgodzą się na publikację nagranych filmów, czeka jeszcze więcej nagród:

3 dniowa wycieczka do wiecznego miasta Rzymu!

 Aby wziąć udział w akcji, wyślij maila ze zgłoszeniem na: testy@drmichaels.com.pl , napisz kilka słów o sobie, opisz krótko swoją historię leczenia; podaj od kiedy chorujesz na łuszczycę i co Twoim zdaniem ją wywołuje (np. stres, leki, żywienie), w jakich okresach masz najczęściej nawroty choroby, co do tej pory najlepiej na Ciebie działało i załącz zdjęcie zmian, które mają być leczone.

W tytule maila zgłoszeniowego wpisz „zgłoszenie do testów dr Michales”.

Wśród osób, które do 24.10.2013 wyślą zgłoszenie, wybierzemy trzy, które wezmą udział w naszych testach.

Pełny opis akcji oraz regulamin akcji dostępny jest TU.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości odnośnie akcji napisz do nas: testy@drmichaels.com.pl .

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *