Zmiana adresu sklepu internetowego marki DrMichaels

Zmiana adresu sklepu internetowego marki DrMichaels
Rate this post

Jak zapewne większość z was wie, portal Łuszczyca-blog.pl jest od dłuższego czasu wspierany, przez polskiego dystrybutora marki Dr Michaels. Dzięki patronatowi firmy Febumed, na bieżąco możemy dostarczać wam ciekawe informacje na temat łuszczycy, oraz najnowszych sposobów leczenia choroby.

 

Zmiana adresu sklepu internetowego marki DrMichaels

Od stycznia 2017 roku, sprzedaż preparatów Dr Michaels, zostaje przeniesiona do nowego sklepu internetowego, dostępnego pod adresem: www.febumed.com.pl – zapraszamy do sprawdzenia nowych funkcjonalności w sklepie.

Dermokosmetyki z serii DrMichaels, zbierają bardzo dobre opinie u osób z łagodną i średnio zaawansowaną formą łuszczycy skórnej.

Dermokosmetyki z serii Dr Michaels, to skuteczna a przede wszystkim bezpieczna alternatywa, dla leczenia sterydowego łuszczycy, oraz innych dolegliwości skórnych takich jak m.in. AZS, czy egzema. Skład preparatów z serii Dr Michaels, został opracowany przez światowej sławy dermatologa australijskiego pochodzenia profesora Michaela Tiranta. Więcej na temat samych preparatów, oraz wyniki badań ich skuteczności znajdziecie w tym wpisie.

Warszawska firma Febumed, w 2011 roku uruchomiła pierwszy w Polsce sklep internetowy z preparatami Dr Michaels pod adresem internetowym drmichaels.com.pl (nieaktualny). Od 2013 firma jest wyłącznym importerem tych preparatów na polskim rynku. Więcej na temat firmy Febumed, oraz prowadzonej przez nich działalności na rzecz walki z łuszczycą, znajdziecie na tej stronie internetowej.

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *