90 % zmian łuszczycowych zostanie wyleczonych

W ostatnim czasie w leczeniu łuszczycy zmieniły się cele terapeutyczne, co według profesora Jacka Szepietowskiego – specjalisty z dziedziny dermatologii i wenerologii, bezpośrednio przełoży się na większą wyleczalność choroby.

” (…) Wcześniejsza skuteczność na poziomie 75 procent zostaje zastąpiona wskaźnikiem 90, czyli, że poprzez leczenie tyle zmian skórnych zostanie wyleczonych” – mówi prof. Jacek Szepietowski z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pojawiło się wiele nowych leków w leczeniu łuszczycy i ważne jest, aby stały się one dostępne dla polskiego pacjenta. Na razie można stosować inhibitory interleukiny 17, co jest pozytywne, ale czekają tez inne leki. Większość chorych wymaga jednak leczenia miejscowego. 

Odnośnie atopowego zapalenia skóry pojawiły się również nowe leki, które oferują nowe możliwości terapeutyczne. Nie wszystkie są jeszcze refundowane, ale być może tak się stanie. W kolejce do rejestracji czekają nowe leki. 

Leki biopodobne stają się codziennością w dermatologii, choć to inne leki niż leki generyczne. Leki biopodobne są rozwiązaniem korzystnym pod względem ekonomicznym, ale są wątpliwosci związane z zamianą leku oryginalnego na lek biopodobny. 

Opracowanie własne na podstawie ogólnodostępnych materiałów.

Zostaw komentarz!

9 comments on “90 % zmian łuszczycowych zostanie wyleczonych

Piotrek

Są też różnego rodzaju preparaty, które pozwalają na złagodzenie objawów atopii czy łuszczycy. Bardzo pomocne jest dla mnie serum do chorej skóry na bazie konopii.

Reply
Paulina

Łuszczyca jest jak najbardziej uleczalna.
Moja mama z łuszczycą borykała się przez 25 lat. Próbowała dosłownie wszystkiego. Udało mi się skontaktować z kobietą, która od 30 lat bada komórki ludzkie, kształciła się u samego św.pam.prof.Religi. To właśnie ta wspaniała mądra kobieta sporządziła dla mojej mamy receptę z nutraceutyków. Po 8 tygodniach po łuszczycy ani śladu. Mało tego, mama przekazała receptę cioci, która miała łuszczycę na całym ciele. Po kilku tygodniach widoczne były już niesamowite rezulaty. Szczęście mamy i cioci bezcenne. Robię ten wpis, ponieważ mam nadzieję, że jak najwięcej osób się o tym dowie i pozbędzie się tej strasznej dolegliwości, przez lata patrzyłam jak mama cierpi z jej powodu. Mogę podać numer telefonu do tej Pani a ona od razu stworzy receptę. Produkty są w 100% naturalne oraz nie droższe niż 100 zł. Polecam każdemu z całego serca.
Podam maila, gdyby ktoś był zainteresowany.

Reply
Ryszard

Jakbym mógł prosić o maila, byłbym wdzięczny

Reply
wioletta buksa

Tez bym prosila o maila lub nr tel. Mam luszcyce skory glowy iz
luszczycowe zapalenie stawow

Reply
Eliza Wytrykowsk

Będę wdzięczna za kontakt do tej lekarki.

Reply
łukasz

witam czy mozna poprosic o numer tel do Pani, aby stworzyła receptę. Mój brat choruje na łuszczyce

pozdrawiam

Reply
Malgorzata

Proszę o podanie namiarów na tą Panią.
Dziękuję

Reply
Robert Kurek

Czy te preparaty maja w sobie cis z konopii

Reply
Robert

Czy luszczyce mozna wyleczyc tylko stosujac masci czy potrzebny jest antybiotyk

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się do newslettera

Zobacz jak działa terapia doktora Michaela Tiranta

Blog pod patronatem marki Dr Michaels

DrMichaels jest producentem preparatów stosowanych w nowatorskiej terapii leczenia łuszczycy. Więcej o produktach z serii DrMichaels znajdziecie Państwo na stronie oficjalnego dystrybutora marki DrMichaels: www.Febumed.com.pl.

Proszę czekać...

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Zapisz się do naszego Newslettera, i raz miesiącu otrzymuj na maila powiadomienia o nowych wpisach, opublikowanych na Łuszczyca Blog. Bądź na bieżąco!